Şirketimiz Ankara’da Site Aslı Bilgisayar ismiyle 2012 yılında kurulmuştur. 

Aslı Bilgisayar olarak bizler, geçmişten gelen iş tecrübelerimizden faydalanarak çıtamızı hızla yükseltip, gerek kamu gerek ticari uygulamalarda sıra dışı başarılara imza attık. Müşteri sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler bulmayı kendine misyon edinmiş olan Aslı Bilgisayar, sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde müşterilerine daima uygun, güvenilir ve hızlı çözümler sunmayı başarmıştır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımızdır. Tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Uzun yıllardan gelen deneyimimiz ve işimize duyduğumuz coşkuyla müşterilerimize en iyi teknik danışmanlığı sağlar, standartların üzerine çıkarak müşterilerimizin beklentilerinin fazlasını sunarız.

Aslı Bilgisayar , ürünlerini ve hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınır. Sorumluluklarının bilincinde ve ilklerine bağlı çalışarak, müşterileri ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çağdaş yönetim teknikleriyle müşterilerinin daha karlı olabilmeleri için gerekli teknolojileri müşterilerine sunarak bilişim sektöründe Türkiye çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmayı hedeflemektedir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.